Łukasz Kosakiewicz zagra w półfinale baraży do Fortuna 1. Ligi. Transmisja meczu na żywo w TVP.


Sezon w eWinner 2. Lidze już się zakończył, ale to nie oznacza końca walki o awans do I ligi. Kotwica w półfinale zmagań barażowych zmierzy się na własnym stadionie z Motorem Lublin.

W rozgrywkach ligowych Kotwica była lepsza od swojego rywala o 4 punkty i trzy pozycje, jednak w bezpośrednich starciach już tak dobrze nie było. W pierwszym meczu w Lublinie Motor wygrał 3:1, w rewanżu w Kołobrzegu rozegranym niewiele ponad dwa tygodnie temu padł bezbramkowy remis. Tym razem spotkanie musi się zakończyć rozstrzygnięciem, a to oznacza ewentualne dogrywkę i konkurs rzutów karnych. Atutem ekipy kołobrzeskiej będzie własne boisko. W barwach gospodarzy  wstępuje obrońca pochodzący z naszego regionu Łukasz Kosakiewicz. To były graczy między innymi Energetyka Gryfino czy Hetman Grzybno.  Spotkanie poprowadzi - z wykorzystaniem systemu VAR - międzynarodowy sędzia Bartosz Frankowski.

Kotwica Kołobrzeg – Motor Lublin. Gdzie oglądać mecz?

Chociaż to gospodarze zajęli wyższe miejsce w tabeli, to niepokonani od 22 kwietnia lublinianie wydają się faworytami. W październiku wygrali z Kotwicą u siebie 3:1. Po raz drugi te ekipy zmierzyły się niedawno, bo 19 maja. Wówczas bramek nie było.

Jak będzie teraz?

Mecz rozpocznie się w środę o godzinie 20:30. Studio zacznie się 25 minut wcześniej. Transmisja na żywo w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej i Smart TV. Finał baraży zaplanowano w niedzielę 11 czerwca.


fot. Kotwica Kołobrzeg 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza