Pan Wiesław uległ tragicznemu wypadkowi. Potrzebna pomoc w kosztownym leczeniu.


W wyniku nieszczęśliwych wydarzeń, Pan Wiesław Nowacki uległ tragicznemu wypadkowi na kolei. Podczas wykonywania obowiązków służbowych został dotkliwie potrącony przez pociąg.

Doznał bardzo wielu urazów, w tym złamania kręgosłupa oraz zmiażdżenia rdzenia kręgowego (przerwany rdzeń kręgowy). Aby ratować życie Wiesława ,konieczna była amputacja prawego podudzia. Złamanych zostało również dwanaście żeber, przebite płuco (odma opłucnowa) oraz oskalpowany lewy pośladek i rozerwany odbyt. Po rocznym pobycie w szpitalu na OIOMie niezbędna jest intensywna rehabilitacja oraz bardzo kosztowne leczenie odleżyn.

Pan Wiesław jest sparaliżowany od pasa w dół. Wymuszona przez niepełnosprawność pozycja leżąca, siedząca i brak ruchu powodują cykliczne powstawanie odleżyn z którymi Wiesław boryka się od ponad jedenastu lat. Bardzo kosztowne jest leczenie i wynosi około dwóch tysięcy miesięcznie.

W walce o powrót do zdrowia Pani Wiesławowi można pomóc za pośrednictwem portalu zrzutka.pl. Celem jest uzbieranie kwoty 20 000 złotych [kliknij aby przejść do zbiórki].
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza