SuperBet Superprzewaga dostępna dla kolejnych rozgrywek w formie play-off


Oryginalne akcje promocyjne zbierają coraz lepsze recenzje wśród graczy. Do grupy takich bonusów można z pewnością zaliczyć SuperBet Superprzewagę, która jest coraz częściej wykorzystywana przez miłośników typowania meczów z różnych dyscyplin.

Na liście wydarzeń obejmowanych przez tę akcję jest mnóstwo fantastycznych rozgrywek. Warto wspomnieć, że jedne z nich zmieniły format rozgrywek. Sprawdź, które!

System pucharowy kontra system ligowy – który lepszy?

Zanim jednak przejdziemy do konkretów, poświęćmy chwilę na przeanalizowanie dwóch systemów rozgrywek: pucharowego i ligowego. Pierwszy z nich można nazwać fazą play-off. Drużyny na podstawie określonych dokładnie wytycznych dobierają się w pary i rywalizują ze sobą w formacie mecz i rewanż lub do dwóch, trzech, a nawet czterech zwycięstw.

W przypadku systemu ligowego wszystkie zespoły mierzą się ze sobą. Zazwyczaj mowa tu o rywalizacjach dwukrotnych, to znaczy każda para musi rozegrać dwa spotkania – jedno u siebie i jedno na wyjeździe. Na podstawie wszystkich wyników tworzona jest tabela zbiorcza. Nie ma więc w tym przypadku wielu komplikacji.

Co jednak ciekawe, mnóstwo lig – zwłaszcza w sportach halowych – decyduje się na łączenie powyższych systemów. Najpierw drużyny rywalizują w formacie „każdy z każdym”. Pomimo ukończenia tego etapu nie kończy się jednak sezon. Biorąc pod uwagę tabelę, tworzone są pary, po czym drużyny rywalizują ze sobą w formacie play-off. To właśnie te mecze mają największe znaczenie, ponieważ są decydujące w kontekście ostatecznych rozstrzygnięć. W taki właśnie sposób wyłania się między innymi medalistów. 

Superliga mężczyzn w piłce ręcznej zmienia format rozgrywek

Teraz polska liga piłkarzy ręcznych przechodzi szereg zmian. Najistotniejsza z nich dotyczy formatu rozgrywek. Od sezonu 2023/2024 – po czteroletniej przerwie – wraca faza play-off. Rywalizacja będzie toczona do dwóch zwycięstw, a weźmie w niej udział najlepsza ósemka po sezonie zasadniczym. We wszystkich meczach Superligi piłkarzy ręcznych obowiązuje SuperBet Superprzewaga.

SuperBet Superprzewaga dla sympatyków piłki ręcznej

SuperBet Superprzewaga powoduje, że Twój kupon zostaje uznany za zwycięski wtedy, gdy wytypowana przez Ciebie drużyna osiągnie sześć bramek przewagi w dowolnym momencie spotkania szczypiorniaka. Oprócz Superligi bonus obejmuje także między innymi Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Pełną listę wydarzeń znajdziesz w tym miejscu.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza