Tomasz Łapiński trenerem Czarnych Lubanowo


Tomasz Łapiński został nowym  trenerem Czarnych Lubanowo. Klub z gminy Banie od sezonu 2023/2024 będzie występował w A klasie. 

- Z radością pragniemy poinformować, że zarząd klubu doszedł do porozumienia z trenerem Tomaszem Łapińskim. Kolejną świetną wiadomością jest fakt, że trener będzie także częścią naszej kadry, a co za tym idzie jest to niewątpliwie bardzo duże wzmocnienie pod względem jakości piłkarskiej naszego zespołu . Tomek nominalnie występuje na środku defensywy. Ostatnim klubem z którym Tomasz był związany to FC Schwedt 02  , gdzie jako zawodnik występował od 2008 roku. Od sezonu 2014/2015 jako grający asystent trenera przepracował 4 lata, aby następnie w sezonie 2018/2019 objąć funkcję pierwszego trenera, która trwała nieprzerwanie do sezonu 2022/2023 W międzyczasie w pamiętnym dla Nas sezonie 2015/2016 był trenerem naszego zespołu, kiedy to obejmując Czarnych w rundzie wiosennej wywalczył upragniony awans z Regionalnej Klasy Okręgowej do Wojewódzkiej Klasy Okręgowej - czytamy w komunikacie klubowym. 

Łapiński jako trener pracował między innymi w Łabędziu Widuchowa. Jako zawodnik grał w Widuchowej, Energetyku Gryfino, Pogoni Szczecin, Czarnych Browar Witnica, SV Alltludersdorf i FC Schwedt 02.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza