Zapraszają na plywanie kajakiem po jeziorze w Trzcińsku Zdroju

 

Zapraszamy na III odsłonę projektu Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Trzcińskiej, którego celem jest eksponowanie walorów rekreacyjnych jeziora Miejskiego w Trzcińsku-Zdroju! Ale żeby zobaczyć jezioro i miasto z trochę innej perspektywy koniecznie trzeba wypłynąć na szerokie wody! 

Poprzednie dwie edycje potwierdziły, że chętnych i odważnych nie brakuje. Dlatego już dziś warto zapisać sobie dwie daty - 23.07 i 15.08 i wpaść na pomost przy jeziorze Miejskim by skorzystać z możliwości popływania kajakami. 

Organizatorzy zapraszają wszystkich! Małych i dużych! Mieszkańców miasta i regionu a także miłych gości, podróżników i turystów! Wstęp jak zawsze bezpłatny dzięki realizacji projektu ze środków Urzędu Miejskiego w Trzcińsku-Zdroju, który wraz ze Stowarzyszeniem jest organizatorem tego wydarzenia. Nie mogło zabraknąć też współorganizatorów tego wydarzenia - Biblioteki i Centrum Kultury w Trzcińsku-Zdroju oraz OSP Trzcińsko-Zdrój, które czuwać będzie nad bezpieczeństwem. 

Na uczestników będą czekać też nagrody oraz słodki poczęstunek! Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z kajaków tylko pod opieką osób dorosłych. Wszyscy użytkownicy muszą zapoznać się z regulaminem dostępnym na miejscu. Z przyczyn niezależnych od organizatorów termin może ulec zmianie, lecz wszyscy zainteresowani zostaną poinformowani o tym za pomocą wszelkich dostępnych kanałów. Aktualności będą publikowane w pierwszej kolejności na profilu fb SMZT.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza