Zespół Lota może wystapic na dużym festiwalu! Trzeba im pomóc!


Zespół LOTA z Chojny ma szansę na wystąpienie w ogólnopolskim festiwalu! Liczą na Wasze głosy!

Festiwal Garaże odbędzie się 29 lipca w Szczecinie. W ramach tego wydarzenia odbędzie się również VI Ogólnopolski Przegląd Kapel Młodego Pokolenia. Głosowanie na młodzieżowe zespoły i wokalistów, którzy mają szansę wystąpić na jednej scenie z Sarsą i O.S.T.R., trwa do 14 lipca. Wśród licznych uczestników tego konkursu znajduje się również zespół LOTA z Chojny który aktualnie klasyfikuje się na drugim miejscu.

Według informacji przekazywanych przez organizatorów, do głosowania zakwalifikowane zostały zespoły i wokaliści, którzy przestrzegali regulaminu Przeglądu. Teraz to głosujący będą decydować, którzy z nich wystąpią na Festiwalu Garaże i będą mieli okazję stanąć na jednej scenie z artystami takimi jak Sarsa i O.S.T.R. Przez głosowanie wyłonimy 4 zespoły, które zdobędą największą liczbę głosów. Dodatkowo, jeden zespół biorący udział w Przeglądzie zostanie wybrany przez sponsora wydarzenia. Głosowanie potrwa do 14 lipca, do godziny 23:59 - informują organizatorzy.

- Powoli dostajemy już blokady na messengerze, próbując dostać się z informacją o głosowaniu. Dlatego ważna jest teraz wasza mobilizacja, głosowanie zajmie wam dosłownie 10 sekund, a dzięki wam możemy w końcu pokazać się z naszym autorskim materiałem na większej scenie! Prosimy, głosujcie! - mówi Robert Bałachowski, perkusista zespołu LOTA.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza