Przedwyborcza wojna plakatowa w Gryfinie.


Członkowie Koalicji Obywatelskiej w ostatnich dniach wieszali na słupach informacyjnych plakaty uderzające w PiS. Zakleili kilka plakatów reklamujących Solidarną Polskę i Dariusza Mateckiego. Przedwyborcza kampania już na starcie nabiera tempa...
 

O akcji radnego powiatowego Huberta Andrycha i radnego sejmiku województwa Artura Nycza, pisaliśmy w artykule Kampania wyborcza trwa. Członkowie PO zakleili plakaty Suwerennej Polski, uderzając w PiS.

Głos w tej sprawie zabrał Dariusz Matecki z Solidarnej Polski, to jego plakaty znajdowały się na słupach informacyjnych: 

Duża abstrakcja - w gryfińskich mediach poświecono artykuł jakimś czlopaczkom radnym od Tuska, którzy zaklejali moje plakaty. A zatem, po pierwsze - w tym województwie kłamstwa Tuska będą zaklejane każdego dnia. Czytamy w mediach społecznościowych. 
A po drugie; zestawmy fakty, kto więcej zrobił dla Gryfino - nasz rząd Zjednoczonej Prawicy, czy partia chłopaka, którego sukcesem na miarę artykułu w mediach jest zaklejenie czyjegoś plakatu. Za ich rządów postulowano zamknięcie Dolnej Odry, za naszych rządów w Dolną Odrę zainwestowaliśmy miliardy, w tym budowane są bloki gazowo-parowe. Budujemy obwodnicę Gryfina (obwodnica będzie miała 5,5 kilometra drogi, która pozwoli ominąć Gryfino od wschodu. 
Na obwodnicę wjeżdżać będziemy na wąskości ulicy Pomorskiej, a koniec trasy przewidziano w Żórawkach. Aby dostęp do trasy był swobodny, na jej przebiegu zaplanowano 4 ronda). Setki milionów złotych na inwestycje drogowe, infrastrukturalne - nie tylko w Gryfinie, ale również w całym powiecie - we wszystkich gminach. W tym samym czasie Marszałek województwa stawia przeciekający Teatr za równowartość budżetu Gryfina.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza