Gosia Andrzejewicz zaśpiewa na Święcie Wojska Polskiego [video]


Władze Miasta i Gminy Gryfino zapraszają na koncert z okazji Święta Wojska Polskiego oraz 103. rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Wydarzenie odbędzie się 15 sierpnia, plac przy Pałacyku pod Lwami. Wstęp dla mieszkańców jest bezpłatny. W programie:  godz. 18:00 występ orkiestry oraz zespołu AD HOC godz. 19:30 Jan Majewski, Gosia Andrzejewicz.

Gosia Andrzejewicz to piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, której twórczość klasyfikowana jest jako pop, ballada, hip-hop, r&b, swing, muzyka elektroniczna, disco, house i dance-pop. Zadebiutowała na rynku muzycznym w 2004.
Zadebiutowała na rynku muzycznym w 2004. Od tamtej pory wydała pięć albumów studyjnych i wylansowała przeboje, takie jak „Pozwól żyć”, „Słowa”, „Trochę ciepła” czy „Otwórz oczy”. Otrzymała dwie złote płyty.

Materiały wideo na oficjalnym kanale Gosi Andrzejewicz w serwisie YouTube mają ponad 60 mln wyświetleń.Laureatka nagród muzycznych, m.in. Eska Music Award w kategoriach Radiowy Debiut Roku, Superjedynki w kategoriach Wokalistka Roku oraz Debiut Roku czy VIVA Comet Award w kategoriach Charts Award za singiel „Pozwól żyć”. Zdobyła też nominacje m.in. do Fryderyka w kategorii Nowa Twarz Fonografii.

Jan Majewski To uzdolniony wokalista, który zyskuje coraz większe grono fanów. Artysta ma na swoim koncie wiele wyróżnień i wygranych konkursów.


Szerokiej publiczności dał się poznać dzięki występom w programach "The Voice of Poland", "Szansa na sukces", "Jaka to melodia" oraz "You Can Dance".


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza