Mbappe nie zagra dla PSG w nowym sezonie, jeśli nie przedłuży kontraktu


Kierownictwo PSG nie zmieniło zdania na temat napastnika Kyliana Mbappe i jego przyszłości. Jeśli 24-letni Francuz nie odejdzie tego lata, to tym samym nie zagra w nowym sezonie. Klub chce uświadomić zawodnikowi, że napięcie między stronami może zostać złagodzone jedynie poprzez jego odejście lub przedłużenie kontraktu. Kliknij GGBet login, aby dowiedzieć się więcej na temat tej drużyny czy odrębnych zawodników, oraz sprawdzić aktualne statystyki piłkarskie.

W ubiegłym sezonie 2022/2023 Kylian Mbappe pokazała dobre rezultaty w PSG:
  • wziął udział w 34 meczach PSG w mistrzostwach Francji;
  • strzelił 29 bramki;
  • zanotował 5 asyst.
Przypomnijmy, że wcześniej okazało się, że Mbappe został wykluczony ze składu PSG na przedsezonowy obóz treningowy w Japonii. Według doniesień mediów napastnik jest wystawiony na transfer. Zawodnikiem zainteresowało się kilka angielskich klubów.

Chelsea jest główną opcją dla Mbappe w przypadku jego przenosin do APL

Francuski napastnik z Paris Saint-Germain może przenieść się do Chelsea, jeśli zdecyduje się na przenosiny do angielskiej Premier League. Jednak do tej pory Chelsea nie złożyła oficjalnej oferty transferowej do PSG. Obecnie to jedynie "sondowanie gruntu" w celu rozpoznania możliwych opcji. Chociaż przenosiny Mbappe do Anglii są mało prawdopodobne, jeśli zawodnik zdecyduje się na opuszczenie Francji, Chelsea jest uważana za potencjalny klub, który podpisze z nim kontrakt.

Warto zaznaczyć, że pojawiły się plotki o zainteresowaniu Liverpoolu zawodnikiem, jednak Chelsea jest uważana za bardziej realną opcję. Mbappe utrzymuje dobre relacje z obecnym trenerem Chelsea, Mauricio Pochettino, z którym współpracował w PSG, co może wpłynąć na jego decyzję. Real Madryt był także wymieniany jako inna opcja dla napastnika.

Ostateczna decyzja należy do samego zawodnika, ale możliwość dołączenia do tak potężnego klubu jak Chelsea w Premier League na pewno przyciąga uwagę wielu kibiców i entuzjastów piłki nożnej na całym świecie.

Liverpool nie prowadzi negocjacji z PSG w sprawie wypożyczenia Mbappe

Wcześniejsze doniesienia angielskich mediów sugerowały, że Liverpool również wyraził zainteresowanie wzięciem Kyliana Mbappe na płatne wypożyczenie na jeden sezon. Klub był pod wrażeniem pozytywnego stosunku zawodnika do Merseysiders oraz faktu, że matka Mbappe jest zagorzałą fanką Liverpoolu. Jednakże aktualnie nie toczą się żadne negocjacje między Liverpool'em a francuskim PSG w sprawie wypożyczenia napastnika. Sytuacja ta wyklucza na razie możliwość tego, że Mbappe trafi do Liverpoolu na krótkoterminowe wypożyczenie, pozostawiając spekulacje na temat dalszego rozwoju jego kariery i potencjalnych przyszłych transferów.
Tajemnicza wiadomość Mbappe w mediach społecznościowych

Post Kyliana Mbappe na mediach społecznościowych wzbudził tajemnicę i dyskusje wśród użytkowników. Jego najnowsze zdjęcie przedstawiające trzy karty do gry z dziewiątkami stało się przedmiotem spekulacji na temat jego możliwego przejścia do Realu Madryt.

Warto zauważyć, że liczba 999 ma szczególne znaczenie w numerologii. Symbolizuje ona ukończenie cyklu, koniec pewnej fazy lub sytuacji. To może sugerować, że obecna sytuacja w życiu Mbappe, a także jego pobyt w PSG, zbliża się do zakończenia.

Inna interpretacja liczby 999 mówi o zakończeniu starej pracy i rozpoczęciu nowego rozdziału. Może to wskazywać na ewentualny transfer do innego klubu, takiego jak Real Madryt. Jednak trzeba zachować ostrożność w interpretacji takich znaków, ponieważ zawodnicy często lubią zaskakiwać fanów i mediów, a takie wpisy mogą mieć różne znaczenia.

W efekcie fani Kyliana Mbappe oraz kibice Realu Madryt pozostają w napięciu, oczekując na dalsze informacje i oficjalne potwierdzenie jakichkolwiek zmian w jego karierze. Póki co, możemy jedynie spekulować i czekać na kolejne ruchy zawodnika na polu gry oraz w mediach społecznościowych.
Al-Hilal jest gotowy zapłacić 300 milionów euro za Mbappe

Klub piłkarski Al-Hilal z Arabii Saudyjskiej wysłał ofertę do francuskiego Paris Saint-Germain, aby rozpocząć negocjacje z napastnikiem Kylianem Mbappe, za którego transfer klub jest gotowy zaoferować 300 milionów euro. Transfer ten, jeśli dojdzie do skutku, może stać się rekordem w historii piłki nożnej.

Tak ogromna kwota pokazuje zaangażowanie klubu w pozyskanie światowej klasy zawodnika i może być kolejnym krokiem Al-Hilal w kierunku umocnienia swojej pozycji na arenie międzynarodowej. Mbappe to jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy na świecie, a jego potencjalny transfer przyciąga uwagę całej społeczności piłkarskiej.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza