Piknik Rodzinny w Piasku za nami [foto]


W miejscowości Piasek (gmina Cedynia) na boisku przy szkole odbył się Piknik Rodzinny. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Sołtysa Piasku Krzysztofa Dudę, Radę Sołecką,  Czesławę Borgul – Radną Rady Miejskiej w Cedyni, OSP Piasek, KGW Piasek na czele z przewodniczącą Eweliną Zacharewicz, Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Gminę Cedynia.

O godzinie 17:00 przybyłych gości przywitali Krzysztof Duda oraz Małgorzata Karwan, Zastępca burmistrza Cedyni. Następnie w ramach bloku artystycznego wystąpili soliści i solistki ze studia muzycznego COKiS oraz zespoły takie jak: Gama, Czciborzanie i Bajka. W przerwach między blokami artystycznymi dzieci oraz dorośli brali udział w licznych grach i zabawach zorganizowanych przez pracowników Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu COKiS. 

Piknik Rodzinny w Piasku był również pełen atrakcji. Były zamki dmuchane, stoisko Mc Donald’s, Pszczółka Maja z koszyczkiem, malowanie twarzy, stoisko z zabawkami, punkt profilaktyczny Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego. OSP Piasek przygotowało pokaz strażacki. 

Ogromnym powodzeniem cieszyło się gastronomiczne stoisko z pysznymi ciastami, chlebem ze smalcem oraz grillowanymi przysmakami przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Piasku. O godzinie 19:00 miało miejsce oficjalne otwarcie imprezy, przybyłych gości przywitał Adam Zarzycki, Burmistrz Cedyni. W ramach uznania dla organizatorów pikniku wręczył pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami i parasole z herbem Gminy Cedynia.

Po oficjalnym otwarciu zaczął się występ gwiazd wieczoru zespołu Boomcyk a następnie zespołu Wolter , wykonawcy cieszyli się dużym powodzeniem publiczności. Ostatnim punktem Pikniku Rodzinnego była zabawa z Dj. Mieszkańcy Piasku bawili się wraz z Dj do białego rana.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza