Trwają poszukiwania Bartosza Łapińskiego [foto]


Od poniedziałku 30 lipca  poszukiwany jest mieszkaniec Widuchowej Bartosz Łapiński. Przeszukano już brzeg i toń wodną rzeki Odry na wysokości Widuchowej oraz tereny przyległe do miejscowości.

W akcji biorą udział liczne służby ratownicze z całego powiatu, między innymi straż pożarna z Gryfina, Widuchowej, Krzywina, Morynia, Trzcińska-Zdroju, Bań i Krajnika Dolnego oraz Gryfińskie Stowarzyszenie Ratownicze i Policja. 

Zaginiony opuścił swoje miejsce zamieszkania w niedzielę 30 lipca w godzinach wieczornych i do dziś nie dał żadnego znaku życia rodzinie i bliskim. 

We wtorek 1 sierpnia od godziny 8.00 poszukiwania będą wznowione. Jeżeli ktokolwiek posiada informacje o możliwym pobycie Bartosza Łapińskiego proszony jest o kontakt z nr 112.

Tylko wczoraj do działaniach poszukiwawczych skierowano 42 strażaków z trzema quadami oraz trzema dronami z termowizją, 17 policjantów oraz 14 ratowników GSR i SzSR. Działania wspierało również 9 ochotników podzielonych na 4 zespoły oraz rodzina. W roku czynności sprawdzono teren o łącznej powierzchni ponad 290 ha.

                                          Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza