Mirowo zaprasza na Aksamitny Festiwal 2023


Stowarzyszenie Nasze-Aksamitne Mirowo i Sołtys Mirowa zapraszają na Aksamitny Festiwal w sobotę 23 września, który rozpocznie się o godzinie 14t:00 na placu przy "Kuźni Talentów" w Mirowie.

W tym roku na Aksamitnym Festiwalu można będzie obejrzeć finał działań w ramach programu „Rewitalizacja na terenie gmin województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w Specjalnej Strefie Włączenia” dofinansowanych z pieniędzy Unii Europejskiej. Oficjalne otwarcie rewitalizowanego kompleksu "Kuźnia Talentów" i "Aksamitna Galeria" mającego służyć integracji oraz wspieraniu aktywności naszej społeczności w oparciu o tradycje i historie regionu i jego mieszkańców. Ale głównym punktem programu będzie finał konkursu na Aksamitną Zagrodę. Nagrody zostaną wręczone uczestnikom konkursów w trzech kategoriach: Aksamitna Rabatka, Aksamitna Kompozycja i Aksamitna Zagroda. Niezależna komisja oceni starania uczestników konkursu w upiększaniu swoich domostw, podwórek czy balkonów, a co za tym idzie swojej wsi.

Rozdanie nagród w konkursie poprzedzi wspólny spacer po wsi. Dzięki wszystkim obecnym na naszym święcie będziemy mogli wyłonić jeszcze jednego laureata, który otrzyma nagrodę publiczności.

Czekają nas wspaniałe atrakcje.

Tradycyjnie organizatorzy przygotowali smaczny poczęstunek na zimno i na ciepło. Gry i zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych przygotowane przez młodych, malowanie twarzy.

Będzie można wziąć udział w zielonej loterii fantowej, z której dochód przeznaczymy na działalność Stowarzyszenia i rozwój naszej wsi. Atrakcją będą stoiska z miodami, serami, olejem i rękodziełem.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza