Szczecińska Perła - Holiday Park - Tłem dla Teledysku FLuID [video]


W minioną sobotę światło dzienne ujrzał długo wyczekiwany utwór "Róża" autorstwa zespołu FLuID. Teledysk do tej piosenki, którego sceny kręcone były w malowniczym Szczecinie w Holiday Park, dostępny jest teraz na kanale YouTube zespołu. To jednak nie koniec niespodzianek - utwór można również odsłuchać na popularnych platformach muzycznych takich jak Spotify i iTunes.

Zespół FLuID, który w krótkim czasie zdobył uznanie swoich fanów, szykuje się na kolejną wielką premierę. Już jutro, szczecińskie radio SuperFM będzie gościć zespół w swoim programie. To tam również odbędzie się radiowa premiera utworu "Róża," który już teraz zyskuje szerokie grono słuchaczy.

FLuID, zespół muzyczny narodzony w 2021 roku, składa się z sześciu utalentowanych muzyków: Wanesa Adamska (wokal), Damian Rumbuć (gitara basowa), Dariusz Kowal (gitara), Patryk Kuzia (gitara), Grzegorz Kurpiel (perkusja) oraz Przemysław Kaweński (instrumenty klawiszowe). Razem tworzą brzmienie, które przyciąga uwagę i sprawia, że trudno oderwać się od ich utworów.


FLuID to bez wątpienia zespół, który ma wiele do zaoferowania w świecie muzyki. Ich nowy utwór "Róża" to kolejny dowód na to, że warto śledzić ich twórczość i daje powód do dumy lokalnej sceny muzycznej.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza