Zarząd klubu UKS-T Victoria Chojna dziękuje za wsparcie


Zarząd klubu UKS-T Victoria Chojna składa serdeczne podziękowania przedsiębiorcom, instytucjom oraz ludziom dobrej woli za wsparcie finansowe i rzeczowe działalności klubu w 2023r.

Cieszymy się, że jesteście Państwo z nami i wspieracie nasz klub w dalszej działalności. Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że dotychczasowa współpraca przyczyni się do umocnienia wizerunku Państwa firm, a jej kontynuowanie będzie pozytywnym przykładem wspólnego działania na rzecz sportowców i mieszkańców Gminy Chojna.

Sport, jako jedna z dróg rozwoju młodych ludzi wymaga znacznych nakładów finansowych i właśnie dzięki Państwu nasz klub może przyczynić się do realizacji ich sportowych celów. W imieniu całego Zarządu UKS-T Victoria Chojna, serdecznie dziękujemy: Gmina Chojna, SGB Bank Spółdzielczy w Chojnie, Nadleśnictwo Chojna, Elektra Sklep Chojna, Zakład Stolarski Angras-2, Goodvaley Agro S.A., Łukasz Jaździewski.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza