Zatrzymanie pedofila w naszym regionie. Znamy szokujące szczegóły [video]


W niedzielę 3 września doszło do obywatelskiego zatrzymania mieszkańca powiatu myśliborskiego przez grupę ECPU Polska: Łowcy Pedofili.

Fundacja ECPU Polska: Łowcy Pedofili to grupa działająca w internecie. Członkowie ECPU “polują” na osoby, które chcą poprzez smsy lub komunikatory internetowe umówić się na spotkanie z nieletnimi, oferują kontakty seksualne, wysyłają nagie zdjęcia i tego samego oczekują od nieletnich.

Grupa ujawnia szczegóły akcji w swoich mediach społecznościowych 
 
Niestety miłośnik zakazanej pornografii, przedstawiającej małoletnie. Przyznał, że sam był molestowany. Z ofiary stał się katem. Nie odpuścił żadnemu wirtualnemu dziecku Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili. Zaczepił dziewczynki w wieku od 11-13 lat.

Nagabywał je na wysyłanie nagich zdjęć. Gdy nie chciały tego zrobić wyśmiewał je: ,,Zakonnicą zostaniesz, bo tak się zachowujesz". Twierdził, że inne dziewczynki nie wstydzą się i wysyłają mu takie fotografie. Uświadamiał je seksualnie. Tłumaczył w jaki sposób powstają dzieci. Przekazywał mnóstwo wulgarnych plików, zawierających akty seksualne, jego przyrodzenie, roznegliżowane dzieci.


Namiętnie wysyłał filmy z własną masturbacją (do końca). Chciał, by opisywały.. swoje podniecenie.
Fantazjował, by robiły mu masaż miejsc intymnych. Szczegółowo instruował jak same mają się zadowalać. Zmuszał je do tego oraz do pisania wulgarnych tekstów. Nakłaniał, by opisywały jak reaguje na to ich ciało. Chciał, by rozkazywały mu jakie czynności seksualne ma robić. Marzył też o ich penetracji, wzajemnym lizaniu. Przekonywał, że dla 11 i 12-latek to normalne. Obrazował stosunek, pytając czy tak z nim zrobią. Dociekał czy mają włosy łonowe. Bardzo ostrożny i przebiegły. 

Kilkakrotnie usuwał konta społecznościowe i tworzył nowe. Kasował też nieprzyzwoite wiadomości, zaraz po ich przesłaniu. azał robić dziewczynkom to samo, by nikt nie dowiedział się o ich konwersacji. Karany kilka lat temu za podobne przestępstwo (otrzymał karę w zawieszeniu) Przeciwko niemu jest też aktualne prowadzone postępowanie karne dot. pedofili i Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili dziękuje policjantom KPP w Myśliborzu za pomoc w realizacji ujęcia.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza