Zespół FLuID zapowiada premierę nowego utworu [video]


Po sukcesie ich premierowego autorskiego utworu "Łza", zespół FLuID powraca z kolejnym przebojem, który zapowiada się na równie ekscytujący. W mediach społecznościowych grupy pojawiła się zapowiedź nadchodzącej piosenki, która obiecuje dostarczyć słuchaczom niezapomnianych emocji.

FLuID to zespół muzyczny, który narodził się w 2021 roku i już zdobywa serca fanów swoją wyjątkową muzyką. Skład grupy to sześciu utalentowanych muzyków: Wanesa Adamska (wokal), Damian Rumbuć (gitara basowa), Dariusz Kowal (gitara), Patryk Kuzia (gitara), Grzegorz Kurpiel (perkusja) oraz Przemysław Kaweński (instrumenty klawiszowe). Razem tworzą brzmienie, które przyciąga uwagę i sprawia, że trudno oderwać się od ich utworów.


Nadchodzący utwór zespołu FLuID, jak poprzednie, będzie dostępny na wielu platformach streamingowych, dzięki czemu każdy będzie mógł cieszyć się jego dźwiękami gdziekolwiek się znajduje. Utwór, który teraz jest w przygotowaniu, utrzymany jest w stylu funky i opowiada o nieszczęśliwej miłości. Tekst jest na tyle uniwersalny, że każdy może odnaleźć w nim coś dla siebie i zinterpretować go na swój własny sposób.

Nagranie teledysku i sesja zdjęciowa promująca nową kompozycję zespołu miały miejsce w malowniczym Holiday Parku w Szczecinie, co dodaje dodatkowego uroku nadchodzącemu wydawnictwu.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza