Katarzyna Kotula ponownie zasiądzie w Sejmie


Pochodząca z Gryfina Katarzyna Kotula ponownie zasiądzie ławach sejmowych. Tym razem gryfinianka startowała nie z naszego regionu, a z okręgu w Gdańsku. 

Katarzyna Kotula podziękowała swoim wyborcom: 

Moi drodzy! To już oficjalne. Dzięki waszym głosom ponownie zostałam posłanką, uzyskując ogromny mandat zaufania wyborców i wyborczyń. Bardzo Wam dziękuję za zaufanie, słowa wsparcia i wszystkie oddane na mnie głosy! 33 122!  to wspaniały wynik! Obiecuje że was nie zawiodę i w X kadencji Sejmu, zawsze będziecie mogli na mnie liczyć. Gratuluje świetnych wyników kandydatom i kandydatkom z OW25, z którymi miałam ogromną przyjemność robić tę kampanię. Po dwóch miesiącach w końcu przespałam noc, a kawa nigdy nie smakowała tak dobrze jak dziś rano! To my kobiety, wygrałyśmy te wybory i to my będziemy nadawać ton polityce w ciągu najbliższych czterech lat!.

Posłanka Katarzyna Kotula w programie "Kropka nad i" w TVN24 stwierdziła, że partię Sławomira Mentzena udało się zatrzymać także dzięki Nowej Lewicy. Jej zdaniem za twarzą polityka "kryją się faszystowskie poglądy"


fot.: Facebook Katarzyna Kotula 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza