Niebezpieczna sytuacja na S3. 13-latki szły pasem awaryjnym drogi ekspresowej.


Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na drodze ekspresowej S3. Policjanci poinformowani zostali o dwóch 13-latkach, które szły pasem awaryjnym. Zareagował kierowca, który zatrzymał się i czekał z nimi do przyjazdu policjantów. Do zdarzenia doszło na wysokości Gorzowa Wielkopolskiego.

Na drodze ekspresowej nie ma miejsca na spacery pieszych. Kierowcy jadą tu z dużą prędkością. Dla pieszego stanowi to ogromne zagrożenie. 

Kiedy tylko policjanci dowiedzieli się o dwóch dziewczynkach, które szły pasem awaryjnym, pilnie ruszyli na interwencję. Zgłoszenie dotarło do mundurowych w środę (18 października) po godzinie 10:00. Na miejscu policjanci zastali zgłaszającego, który jechał autem w stronę Szczecina. Okazało się, że obie mają po 13 lat i miały zamiar dojść na jedno z gorzowskich osiedli. Wskazane przez nie miejsce znajdowało się jednak kilka kilometrów dalej. 

Absolutnie nie mogło być mowy o ich dalszym spacerze. Policjanci bezpiecznie przewieźli je na komendę, skąd zostały odebrane przez opiekunów.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza