Północna Izba Gospodarcza apeluje o udział w wyborach parlamentarnych


Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie mobilizuje przedsiębiorców, by 15 października poszli na wybory. 

15 października 2023 to data, która ma ogromne znaczenie dla przedsiębiorców. Kierunki gospodarcze kraju na następne lata, wyznaczać będzie ugrupowanie, które będzie w stanie stworzyć przyszły Rząd. Przedsiębiorcy będą współpracować z każdym, kto będzie działał w interesie sektora MŚP i naszych pracowników.

- Każdy głos się liczy, a nasza aktywność w procesie wyborczym może sprawić, że nasze głosy zostaną usłyszane i zrozumiane przez przyszłych liderów. To jest nasza szansa, aby wpłynąć na kształtowanie polityki, która będzie wspierać rozwój biznesów, innowacje i tworzenie nowych miejsc pracy. Niezależnie od naszych indywidualnych przekonań politycznych, udział w wyborach to nasz obywatelski obowiązek. Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do aktywnego uczestnictwa w wyborach 15 października 2023. Razem możemy wpłynąć na przyszłość naszego kraju i naszych firm – mówi Hanna Mojsiuk, prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

Prezydium Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie przygotowało spot zachęcający przedsiębiorców do udziału w wyborach.

- Wybory to święto demokracji, czas podejmowania decyzji na kolejne lata. Nie zmarnujmy tej szansy i oddajmy głos – dodaje Magdalena Gajdamowicz, sekretarz Izby. Wybory parlamentarne odbędą się 15 października.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza