Wybory 2023: Kandydaci KO z regionu komentują wyniki niedzielnych wyborów.Koalicja Obywatelska niedzielny wieczór wyborczy zorganizowała w Szczecińskim Centrum Kultury Nowa Dekadencja. Wśród uczestników byli kandydaci z naszego regionu. Jak komentują wynik wyborów do sejmu i senatu?

Według wciąż jeszcze sondażowych wyników, wybory wygrało Prawo i Sprawiedliwość ale już wiadomo, że nie będzie mogło samodzielnie rządzić, a wręcz przeciwnie, partia może stracić władze. Opozycja według wstępnych wyliczeń może liczyć na ponad 260 mandatów w nowym sejmie. 

Jak na gorąco wyniki komentują kandydaci Koalicji Obywatelskiej z naszego regionu?

Robert Panna

Warto mieć dobre serce i kochać ludzi. Tysiące naszych cudownych mieszkańców powiedziało tak dla normalności, dla szacunku i godności. Nie ma słów, które mogą wyrazić moje podziękowanie i wdzięczność. Wiem jak było ciężko, był strach, obawy, ale i wielka nadzieja, która pod koniec przerodziła się w potężną falę ludzkich serc i krzyku o wolność. Ten krzyk zawsze pozostanie i będzie przypominał każdej władzy, że najważniejszy jest człowiek. Nie traćmy odwagi, budźmy się z nadzieją, niebawem wybory samorządowe, które musimy również wygrać, odzyskać nasz ukochany powiat i region. Jeszcze raz bardzo dziękuje i życzę każdemu dużo radości i uśmiechu. 

Katarzyna Kupczyk 

To by była bardzo długa i ciężka a zarazem grzeczna. Ciężko było przekonywać ludzi że możemy żyć w wolnej demokratycznej Polsce bo jednak mają Mieli obiecane wszystko to co chcieli. Naprawdę musieliśmy włożyć ogrom pracy żeby walczyć z tym rozdawnictwem. Na pewno zwycięstwo Donalda Tuska uczcimy na deptaku.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza