Na Andrzejkach bawili się wspólnie pracownicy i partnerzy firm Grant i Multipol [foto] [video]Dwie największe hurtownie budowlane w rejonie, firmy Multipol i market Grant, zorganizowały imprezę Andrzejkową dla pracowników i partnerów. 

Wydarzenie odbyło się w gościnnych progach restauracji Piastowska w Chojnie w sobotę 18 listopada. Imprezę otworzył Piotr Rzeczycki, właściciel firmy Multipol wspólnie z Katarzyną Gałuszką z firmy Grant - podziękowano wszystkim za owocną współpracę. 

Imprezy integracyjne to ważny element działalności obu firm, co roku pracownicy i partnerzy spotykają się w różnych miejscach na wspólnych wydarzeniach. 

Przez całą noc wszyscy doskonale się bawili przy muzyce serwowanej przez DJ-a Pawła Sławińskiego. Nie zabrakło również konkursów i zabawnej rywalizacji. 
Podziękowania dla Restauracji Piastowska

Właściciele firm MULTIPOL i GRANT pragnę wyrazić serdeczne podziękowania dla kierownictwa i personelu Restauracji Piastowska w Chojnie za znakomite przygotowanie, wyborne menu i wzorową obsługę zabawy andrzejkowej zorganizowanej przez obie firmy. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza