Przychodnia Salus w Chojnie laureatem konkursu "Hipokrates".


Zakończyła się 11. edycja największego plebiscytu medycznego w Polsce- Hipokrates. Zwycięzców - w osiemnastu kategoriach wyłonili czytelnicy Głosu Szczecińskiego oraz niezależne kapituły. Wśród laureatów są lekarze i pielęgniarka z przychodni Salus w Chojnie.

Wśród nominowanych byli m.in. lekarze rodzinni, pediatrzy, pielęgniarki, którzy podczas udzielania pomocy wykazali profesjonalizm, a przy tym byli cierpliwi, pełni empatii i co nie mniej ważne, kulturalni i sympatyczni.

Tym zaskarbili sobie przychylność swoich pacjentów, którzy zgłaszając ich do Plebiscytu Medycznego Hipokrates, a potem na nich głosując, odwdzięczyli się za ich pomoc.

Miło nam jest poinformować że doktor Grażyna Woźniak-Kapral została zdobywczynią pierwszego miejsca w konkursie powiatowym i trzeciego miejsca w konkursie wojewódzkim w kategorii "Pediatra".

Doktor Sławomir Konieczny został zdobywcą pierwszego miejsca w konkursie powiatowym i trzeciego miejsca w konkursie wojewódzkim w kategorii "Lekarz Rodzinny".

Jolanta Przybyła została zdobywczynią pierwszego miejsca w konkursie powiatowym oraz dwunastego miejsca w konkursie wojewódzkim w kategorii "Pielęgniarka". Przychodnia Salus zdobyła drugie miejsce w konkursie powiatowym.

Przychodnia Salus w Chojnie pragnie bardzo serdecznie podziękować za głosy pacjentów.


Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza