Spadek, rozwód, negocjacje, reprezentacja w sądzie? Postaw na dobrego prawnika!


Pomoc prawna w dzisiejszych czasach okazuje się niezbędna przy sprawach cywilnych takich jak rozwody, podział majątku, sporządzanie umów czy negocjacji. Zatrudnienie dobrego prawnika może zaoszczędzić nam sporo czasu, nerwów i pieniędzy. 

W wielu sprawach dobrze jest poradzić się radcy prawnego. Zatrudnienie prawnika sprawi, że ten wykona za nas wiele czynności. Radca prawny, podobnie jak adwokat, może reprezentować również swoich klientów w sprawach sądowych. 

Od niedawna w naszym regionie swoje biuro otworzyła nowa Kancelaria Prawna Łukasza Rozmiarka, która specjalizuję się w procedurze cywilnej czynnie reprezentując Klientów przed sądami w postępowaniach z zakresu prawa odszkodowań, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa pracy.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu zawodowemu, w tym przeprowadzonym postępowaniom sądowym radca prawny Łukasz Rozmiarek jest w stanie przewidzieć możliwe sposoby finalizacji Twojej sprawy i dobrać właściwą i zarazem skuteczną strategię zarówno na etapie przedsądowo-negocjacyjnym, jak i na etapie sądowym.

Radca prawny Łukasz Rozmiarek przeprowadził z powodzeniem wiele postępowań sądowych, prowadzących do podziału spadku, w sposób satysfakcjonujący dla Klienta. Ponadto Kancelaria Prawna z sukcesem reprezentuję Klientów w procesach spadkowych, które mają na celu wyegzekwowanie zapłaty dla osób uprawnionych z tytułu zachowku, jak i obronę przed roszczeniami o zapłatę zachowku. W tym ostatnim przypadku, Kancelaria Prawna uzyskała dla Klientów wyroki, na podstawie których sąd orzekł o braku obowiązku zapłaty zachowku lub obowiązek ten był znacznie mniejszy, aniżeli żądany w pozwie.

Jeśli potrzebujesz wsparcia prawnego w rozwiązaniu skomplikowanych spraw dotyczących ustalenia i egzekwowania przysługujących Ci uprawnień z tytułu dziedziczenia, skontaktuj się z Kancelarią Prawną Łukasza Rozmiarka (ul. Władysława Jagiełły 14, 74-500 Chojna, tel. 530-972-224).

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza