Rusza 18. edycja akcji Moto Mikołaje.


W grudniu wystartuje 18. edycja akcji charytatywnej Moto Mikołaje. To prawdopodobnie najdłuższa akcja nieprzerwanie kontynuowanych na terenie powiatu gryfińskiego.

- Od 18 lat odwiedzamy dzieci, rodziny wielodzietne, osoby starsze, Domy Dziecka, czy też Dom Opieki Społecznej w Moryniu.... Jesteśmy oddani sprawie, zawsze gotowi nieść pomoc potrzebującym, nie tylko w grudniu, ale przez cały rok. Bierzemy udział w różnych akcjach charytatywny, wspieramy potrzebujących i dbamy o to, aby ludziom żyło się lepiej. Do chwili obecnej obdarowaliśmy blisko 200 rodzin, oraz ok 1500 dzieci... Nasza pomoc, to między innymi: Zakup piłkarzyków, telewizorów, odtwarzaczy dvd, sprzętu agd, mebli, naprawy skutera, nasadzenie drzew, kupno samochodu, no i oczywiście artykuły spożywcze i chemiczne, oraz dla dzieciaczków mnóstwo słodyczy - mowią organizatorzy. 

3 grudnia w niedzielę, Mikolaje na motorach wyruszą o godzinie 9:00 rano tradycyjnie spod ratusza w Chojnie.

Jeżeli chcesz wesprzeć naszą akcję, albo znasz osoby które potrzebują pomocy, to sztab akcji mieści się w Auto-Moto Lima Lisie Pole 63 a tel. 785 22 33 44
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza