Victoria wciąż niepokonana w III lidze tenisa stołowego


W kolejnym spotkaniu ligowym rozegranym w sobotę 18 listopada UKS-T Victoria Chojna zremisowała z gospodarzami sobotniego meczu UKS Trzynastką Szczecin 9:9.

Wywalczony punkt na trudnym terenie cieszy choć pozostał mały niedosyt. Początek spotkania to dominacja naszego zespołu. Wywalczona dwu-punktowa przewaga utrzymywała się przez większą część sobotniego pojedynku. Końcówka meczu była bardzo zacięta i emocjonująca. Przed ostatnim pojedynkiem Victoria prowadziła 9:8 ,w którym na przeciw siebie stanęli zawodnicy znajdujący się na dwóch przeciwległych biegunach -"doświadczenie ligowe " kontra "młodość". Tym razem doświadczenie zawodnika gospodarzy wzięło górę i mecz zakończył się podziałem punktów.

W meczu Victoria wystąpiła w następującym składzie: Olejnik Michał - 3pkt, Bałachowski Robert - 3 pkt, Stadnik Maciek - 2,5pkt, Trzópek Adrian - 0,5pkt.

Kolejne spotkanie ligowe Victoria rozegra 2 grudnia (sobota) o godzinie 11:00 podejmując we własnej hali drużynę I KS ATS Stargard. Będzie to pojedynek zespołów, które po czterech rozegranych kolejkach zajmują odpowiednio I i II m-ce.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tenisa stołowego do przybycia i oglądnięcia naszego zespołu na żywo. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza