Marcin Pech z międzynarodowymi wyróżnieniami [foto]


Marcin Pech z Dębna po raz kolejny wyróżniony za swoje fotografie w międzynarodowych konkursach. Tym razem zajął trzecie miejsce w międzynarodowym konkursie fotograficznym ND Awards, organizowanym przez ND Magazine. 

Na podium znalazło się zdjęcie „Rozbitkowie" w kategorii „Children” oraz wyróżniono serię fotoreportażu „Ostatni Rybacy". Zdobył również wyróżnienie w jednym z najważniejszych i najbardziej znanych konkursów w fotografii czarno-białej na świecie „Black & White Spider Awards”, który organizowany jest w Los Angeles „Beverly Hills”. 

W konkursie wzięło udział 6193 fotografie z 69 krajów. 2 miejsce zajęło zdjęcie „Last Fisherman" w kategorii „Photojournalism”. Natomiast dwie fotografie „Shipwrecked” i „Festival” zdobyły wyróżnienia oraz jedna nominacje.

W ostatnim czasie Marcin otrzymał również srebrny medal Amerykańskiego Stowarzyszenia Fotograficznego - „Photographic Society of America” za zdjęcie „Wataha”, które przedstawia harcerzy z Dębna. Międzynarodowy konkurs „Tylko jedno zdjęcie” organizowany jest przez Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki.fot. Dębno.pl
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza