Pogoń Szczecin wylosowała Lecha Poznań w ćwierćfinale Pucharu Polski!


Piłkarze Pogoni Szczecin notują średnią pierwszą połowę rozgrywek na boiskach Ekstraklasy. Portowcy w tym momencie nie są nawet na miejscu gwarantującym udział w europejskich pucharach, ale na wiosnę będą chcieli zaatakować lepsze pozycje i walczyć o wygraną w Pucharze Polski. W miniony piątek Pogoń poznała kolejnego przeciwnika w tych rozgrywkach!

Lech Poznań kolejnym rywalem

W obecnej kampanii Ekstraklasy odbyła się jedna rywalizacja pomiędzy tymi zespołami. Pogoń Szczecin przed własną publicznością zmierzyła się z Lechem Poznań w meczu, w którym faworytem była ekipa przyjezdna. ComeOn bukmacher spodziewał się wyrównanej rywalizacji, a była niesamowicie jednostronna. Pogoń Szczecin pokonała Kolejorza aż 5:0, nie pozostawiając rywalom żadnych złudzeń. Portowcy oddali przeciwnikowi piłkę, a sami kreowali kolejne okazje bramkowe. Wystarczy wspomnieć, że Pogoń wykorzystała zaledwie 9 celnych strzałów do strzelenia 5 bramek. Jeśli Portowcy mieliby taką skuteczność w większości meczów Ekstraklasy, to być może teraz walczyliby o pozycję lidera.

Nie wiadomo oczywiście, w jakiej formie będą oba zespoły w 2024 roku, ponieważ to, co sezon bywa sporą zagadką. Najlepiej przekonali się o tym piłkarze Wisły Płock w poprzedniej kampanii. Do rywalizacji pomiędzy tymi ekipami dojdzie w lutym, a wcześniej oba zespoły rozegrają po kilka meczów w Ekstraklasie, które być może przystosują ich do występów w rundzie wiosennej.

Istotnym aspektem, na który trzeba zwrócić uwagę typując ten mecz z oferty legalnego bukmachera, jest fakt, że będzie to starcie, które zostanie rozegrane w Poznaniu. W przypadku remisu odbędzie się dogrywka i rzuty karne. Pogoń ma jednak solidne liczby, jeśli chodzi o ostatnie potyczki w stolicy Wielkopolski. Portowcy są niepokonani w 5 kolejnych starciach, a dodatkowo mają na koncie 2 wygrane w tym czasie. Lech Poznań po raz ostatni wygrał z tym rywalem na swoim boisku w 2020 roku.

Kursy, analizy, statystyki na Puchar Polski

W tym momencie w ofercie ComeOn bukmachera są dostępne kursy na Puchar Polski, ale są to wstępne przeliczniki. Propozycje z pewnością zmienią się do weekendu. Faworytem tego starcia są piłkarze z Poznania, którzy być może nie mają najlepszych liczb w ostatnich meczach bezpośrednich z Pogonią, ale zagrają na swoim stadionie – a ten aspekt może zmienić wszystko. Z drugiej strony kibice Pogoni, których na pewno nie zabraknie w Poznaniu, będą mogli wykorzystać to w analizie Comeon bukmachera i wesprzeć się statystykami przygotowanymi przez ekspertów. Jesteście gotowi na to spotkanie? Bo my nie możemy się już doczekać.

Jeśli chcesz przeczytać więcej treści sportowych z konkretnej kategorii „piłka nożna”, to możesz to zrobić na naszej stronie!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na podstawie Decyzji Ministra Finansów z dnia 07 czerwca 2022 r. (znak: DAG11.6831.11.2022).

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na X (dawniej Twitterze) - @Mati_N95
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza