Victoria wiceliderem tabeli III lig [foto]


W sobotę 2 grudnia Victoria w ostatnim meczu ligowym I rundy podejmowała lidera rozgrywek drużynę I KS ATS Stargard.

Po bardzo emocjonującym meczu w którym przez większą część sobotniego spotkania utrzymywał się wynik remisowy Victoria uległa nieznacznie drużynie gości 8:10. Pięć pojedynków skończyło się po rozegraniu... pięciu setów ,w trzech górą byli nasi zawodnicy. Pomimo poniesionej porażki Victoria w dalszym ciągu zajmuje II miejsce w ligowej tabeli.

Runda rewanżowa zapowiada się niezwykle ciekawie, zacięta walka będzie na pewno do samego końca rundy zasadniczej. Poziom sportowy zespołów występujących w grupie zachodniej III ligi jest dość wyrównany i o wynikach w poszczególnych meczach może decydować dyspozycja dnia.

W sobotnim meczu Victoria wystąpiła w następującym składzie: Rober Bałachowski - 4,5 pkt; Michał Olejnik- 3,5pkt; Maciek Stadnik; Adrian Trzópek; Mikołaj Jachowicz i Tomasz Bałachowski.
W imieniu wszystkich zawodników Klubu UKS-T Victoria Chojna pragnie serdecznie podziękować wszystkim Sponsorom za zaangażowanie i pomoc w sprawnej działalności i funkcjonowaniu naszego Klubu. Są to: Gmina Chojna, Bank Spółdzielczy w Chojnie, Angras-2, Elektra Sklep Chojna, Goodvalley, Piekarnia - Cukiernia "MAXX", Nadleśnictwo Chojna, Łukasz Jaździewski, Chojna24.pl - portal informacyjny powiatu gryfińskiego i myśliborskiego.

Ze sportowym pozdrowieniem
Prezes UKS-T Victoria Chojna
Tomasz Bałachowski
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza