Nowoczesne okna w super cenie. HMB Multipol zaprasza do skorzystania z promocji na okna!


Innowacyjne i nowoczesne okna firmy Drutex można zakupić w autoryzowanym punkcie sprzedaży w Chojnie, a dokładnie w Hurtowni Materiałów Budowlanych Mulipol przy ulicy Polnej 2.
 
Drutex to znana polska marka funkcjonująca na rynku od ponad 40 lat, zajmują się produkcją okien, drzwi, rolet, żaluzji i systemów tarasowych. Produkty cieszą się uznaniem klientów nie tylko na rynku polskim ale również zagranicznym. Drutex produkuje okna od A do Z. Posiada własny dział badań i rozwoju, biuro konstrukcyjne oraz laboratorium badawcze. Firma jest jednym z liderów rynku stolarki okienno-drzwiowej w Europie i marką rozpoznawalną na całym świecie. Każde okno czy drzwi powstają na indywidualne zamówienie.

Największa w rejonie Hurtownia Materiałów Budowlanych "Multipol" jest autoryzowanym punktem sprzedaży produktów firmy Drutex. 

a

W nowym roku zachęcamy do skorzystania z promocji, która trwa do 29 lutego 2024 r. Przy zakupie okien można skorzystać z 30% rabatu od producenta. Firma MULTPOL zajmuje się nie tylko sprzedażą stolarki drzwiowej i okiennej ale również świadczy usługę montażu. Warto dodać, że przy zakupie okien wraz z montażem klienci indywidualni mogą skorzystać dodatkowo z mniejszego podatku VAT, aż o 15%. 

Szczególnie polecamy uwadze model IGLO ENERGY, to innowacyjne okna, posiadają autorski 7-komorowy profil klasy A, wykonany wyłącznie z materiału pierwotnego. Pierwszy na świecie system okienny wykorzystujący uszczelkę centralną ze spienionego EPDM, co jest gwarancją najlepszych parametrów energooszczędności. Okna Iglo Energy wyróżniają się również doskonałymi parametrami pod względem wodoszczelności, mikrowentylacji i odporności na wiatr.

Więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu z firmą MULTIPOL: 
Polna 2, Chojna, 
tel. 91 431 74 34 
e-mail: multipol@onet.eu

Interesują Cię produkty DRUTEX? Zerknij na www.drutex.pl
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza