Dawid Bugajski odchodzi ze stanowiska prezesa klubu MKS Orzeł Trzcińsko-Zdrój


Odbyło się walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze Miejskiego Klubu Sportowego Orzeł Trzcińsko Zdrój. W trakcie spotkania zostały złożone trzy rezygnacje w zarządzie. 

Z funkcji prezesa zarządu zrezygnował Dawid Bugajski. Członkiem Zarządu przestał być Andrzej Cerkowniak a z funkcji przewodniczącego komisji rewizyjnej zrezygnowała Natalia Durasiewicz. Nie było  chętnych nowych osób do zarządu więc zakończono zebranie. Wkrótce odbędzie się kolejne spotkanie. 

- Dziękuję Wszystkim zawodnikom , działaczom, kibicom i sponsorom , z którymi miałem przyjemność pracować jako Prezes MKS Orzeł przez ostatnie 6 lat. Szczególne podziękowania składam dla Andrzej Wojciechowski , który przez 6 lat ramię w ramię pracował ze mną dla dobra Orzełka. Dzięki Twojej pomocy to wszystko funkcjonowało tak jak powinno. Dziękuję wszystkim sponsorom, darczyńca, którzy za każdym razem pomagali Nam finansowo. Dzięki Wam zrealizować udało się wiele rzeczy. Kibicom za doping , zawodnika za serce pozostawione na murawie. Prezesowi ZZPN Maciej Mateńko za zrealizowane obietnice i pomoc . Dziękuję bardzo. Może kiedyś uda się wrócić do pracy dla Orzełka, nie mówię że nie.... Dziękuję! - powiedział ustępujący prezes. 

Orzeł Trzcińsko Zdrój obecnie występuje w rozgrywkach piłkarskiej A-klasy, grupy 3. Po rundzie jesiennej piłkarze Orła zajmują 7. miejsce w ligowej tabeli. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza