Paweł Wróbel ponownie będzie się ubiegał o fotel wójta WiduchowejPaweł Wróbel, wójt gminy Widuchowa, zadeklarował swój start w zbliżających się wyborach samorządowych, co oznacza, że ponownie będzie ubiegał się o fotel wójta. 

Wróbel funkcję wójta Widuchowej pełni od czwartego kwartału 2020 roku. Wygrał przedterminowe wybory po odwołaniu w referendum wcześniejszej włodarz gminy. W niedzielę 7 stycznia oficjalnie zadeklarował swój start w wyborach. 

- Wiele dobrego udało się już osiągnąć ( zmniejszenie zadłużenia o 9 mln, zakończone i rozpoczęte przebudowy dróg, będąca na ukończeniu rozbudowa oczyszczalni ścieków, czy wymiana systemu ogrzewania szkoły w Krzywinie), lecz wiele przed nami. Przypomnę, że budżet gminy na ten rok jest rekordowy dzięki pozyskanym środkom zewnętrznym. W obecnym roku na zadania inwestycyjne wydamy 24,3 mln! Będą to m.in. przebudowy dróg w Ognicy, Marwicach, Rynicy, Krzywinie i Widuchowej. Nie można zapomnieć o remontach Stacji Uzdatniania Wody w Bolkowicach, Czarnówku i Widuchowej. Niezwykle ważna jest także dla mnie wspaniała współpraca z kołami gospodyń, strażakami i stowarzyszeniami. Wyzwań jest bardzo dużo, a ja jestem gotowy, by dalej z pełnym zaangażowaniem pracować na rzecz mieszkańców Gminy Widuchowa - napisał Paweł Wróbel w swoich mediach społecznościowych. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza