Świąteczny Koncert Charytatywny w Cedyni


W piątek 12 stycznia w cedyńskiej szkole odbył się Świąteczny Koncert Charytatywny dla Mai Michalczuk podopiecznej Fundacji Słoneczko. Podczas koncertu odbyła się zbiórka charytatywna na rehabilitację dziewczynki.

Sala wypełniła się po brzegi, nie ma co się dziwić bo organizatorzy przygotowali sporo atrakcji. Oprócz występów artystycznych, w tym przedstawienia jasełkowego, odbywał się kiermasz ciast i loteria fantowa. 

- Każda inicjatywa, która wspiera potrzebujących to najpiękniejszy dar ludzkich serc. Piątkowy wieczór był pełen wrażliwości, życzliwości i szczerości. Uczestnicząc w tym charytatywnym Koncercie Świątecznym, na rzecz Mai, byłem dumny, że nasi nauczyciele wraz z rodzicami i dziećmi z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Cedyni zorganizowali pomoc i spotkanie ludzi dobrej woli. Urząd Gminy Cedynia, zarządzany przeze mnie, zawsze chętnie popiera i wspiera takie inicjatywy, udostępniając wszystko czym dysponuje dla niesienia pomocy. Chętnie włączyli się Strażacy Ochotnicy oraz Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu, które również działają w imieniu Gminy i z jej budżetu, im także dziękuję. Maję i Jej Mamę pozdrawiam a głównym organizatorom gratuluję i dziękuję - powiedział burmistrz Cedyni Adam Zarzycki
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza