Wojewoda zachodniopomorski wspiera WOŚP


Wojewoda zachodniopomorski wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Będzie kwestował wraz ze swoimi zastępcami na ulicach Szczecina, a wszyscy wolontariusze w dniu finału będą mogli odpocząć i ogrzać się w gmachu urzędu na Wałach Chrobrego. 

Ruszyła także aukcja, w której do wylicytowania jest dzień pełen atrakcji z wojewodą, połączony ze zwiedzaniem najpiękniejszego budynku w mieście.

W niedzielę 28. stycznia odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze pod hasłem „Tu wszystko gra OK!” będą zbierać środki, które zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych.

Z myślą o wolontariuszach kwestujących w Szczecinie udostępniony zostanie gmach urzędu wojewódzkiego przy Wałach Chrobrego. W holu czekać będą na nich wygodne siedziska, kawa, herbata i przekąski. Po okazaniu identyfikatora, każdy z wolontariuszy będzie mógł się tu ogrzać i odpocząć. Urząd będzie dla nich dostępny w godzinach od 10 do 20.

Wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski, wraz ze swoimi zastępcami, kwestować będzie natomiast na ulicach miasta od godziny 10. Z puszką WOŚP wyruszy z Jasnych Błoni. Później spotkać go będzie można m.in. w okolicy Parku Żeromskiego.

Można też licytować dzień pełen atrakcji z wojewodą, połączony ze zwiedzaniem urzędu wojewódzkiego. Gmach kryje w sobie wiele tajemnic i wyjątkowych, niedostępnych na co dzień zakamarków. Zwycięzca aukcji odwiedzi m.in. podziemia, wieżę z widokiem na Szczecin i salę maszkaronów.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza