Dworzec PKP w Gryfinie będzie zamknięty. Spółka wydała komunikat.


Dworzec kolejowy w Gryfinie będzie zamknięty w godzinach nocnych - taką informację przekazała spółka PKP, która jest właścicielem nieruchomości. 

Pismo w tej sprawie do spółki PKP  wysłało stowarzyszenie "Najważniejszy jest Człowiek". PKP odpowiada że dworzec będzie zamknięty z powodu licznych dewastacji, pełną treść pisma publikujemy poniżej:

                                     

- Ze smutkiem przyjmujemy oświadczenie PKP, że pomimo petycji mieszkańców, dworzec PKP w Gryfinie będzie zamknięty w godzinach nocnych. Tłumaczenie, że w przedmiotowym okresie jest mało pociągów, a do tego nie radzą sobie z zapewnieniem porządku, jest dość słabe i nieakceptowalne. Patrząc tym tokiem myślenia, wszędzie tam, gdzie jest zagrożenie, należy zamknąć wszystko i nie będzie problemu np. aby nie było oszustw w Internecie należy wyłączyć wszystkim dostęp do sieci. Nie zgadzając się na decyzją PKP, o sprawie powiadomiliśmy Ministerstwo Infrastruktury. Jednocześnie rozważamy złożenie skargi do Rzecznika Praw Obywatelskich w związku z rażącym łamaniem praw naszych mieszkańców do równego dostępu do obiektów publicznych. - napisał w mediach społecznościowych Robert Panna ze stowarzyszenia "Najważniejszy jest człowiek". 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza