Norbert Pająk z Chojny reprezentował Polskę na Mistrzostwa Świata w Motorparalotniarstwie [foto]


Polska Kadra Narodowa Motoparalotniarzy wzięła udział w prestiżowych Mistrzostwach Świata w Katarze. Wśród kadrowiczów znalazł się mieszkaniec naszego regionu - Norbert Pająk. 

Katar to państwo położone we wschodniej części Półwyspu Arabskiego nad Zatoką Perską. Stolicą Kataru jest Doha, właśnie tam odbyły się mistrzostwa świata w motoparalotniarstwie. W kadrze Polski znalazł się Norbert Pająk z Chojny, który ostatecznie zajął 13. miejsce  na 32 zawodników. Z kolei reprezentacja Polski zajęła drużynowo 4. miejsce na 14 krajów. 

Podczas egzotycznego pobytu miał wyjątkową okazję zrobić sobie pamiątkową fotografię z Igą Świątek która przebywała w tym samych hotelu. Z bliska mógł zobaczyć mecz Igi w ramach turnieju tenisowego WTA Doha 2024. Świątek to zwyciężczyni siedemnastu turniejów WTA w grze pojedynczej, w tym czterech turniejów wielkoszlemowych: French Open 2020, 2022 i 2023 oraz US Open 2022, olimpijka z Tokio 2020, od kwietnia 2022 do września 2023 i ponownie od listopada 2023 roku liderka rankingu singlowego WTA.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza