Nowoczesna i tania metoda ogrzewania mieszkania, domu lub firmy. Montaż klimatyzacji z rabatem i dofinansowaniem!


Warunkiem koniecznym do otrzymania dotacji jest zakup klimatyzatora z funkcją grzania. Niewielu z nas ma świadomość, że klimatyzatory z technologicznego punktu widzenia to pompy ciepła powietrze – powietrze, mogą więc służyć do ogrzewania i chłodzenia mieszkania.


Firma MULTIPOL posiada w swojej ofercie i montuje klimatyzatory o współczynniku COP 4,70, co znaczy, że 1 kW pobranego prądu daje 4,70 kW ciepła. Można wyposażyć klimatyzator w jonizator powietrza, opcjonalne filtry, cichą pracę, autoosuszanie i wiele innych funkcji.

Wysokość dofinansowania jest uzależniona od tego z jakiego programu dofinansowania chcemy skorzystać oraz od wysokości dochodów.

Dofinansowanie na zakup klimatyzacji mogą otrzymać: 
  1. Właściciele istniejących domów jednorodzinnych.
  2. Właściciele nowych budynków.
  3. Właściciele mieszkań w budynkach wielorodzinnych na wymianę nieefektywnego źródła ciepła na paliwa stałe na klimatyzator. 

Najwyższy poziom dofinansowania nawet do 90% inwestycji. Właścicielom mieszkań zaleca się skorzystać z tego źródła ciepła gdyż pobór prądu jest dwa razy mniejszy niż dla czajnika a ogrzewa całe mieszkanie, daje przestrzeń po rozebranym piecu i działa bezobsługowo oraz nie zanieczyszcza środowiska.

Więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu z firmą MULTIPOL: 
Polna 2, Chojna, 
tel. 91 431 74 34 
tel. 603 678 313
e-mail: multipol@onet.eu
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza