Skorzystaj ze sprawdzonego biura podróży! Reiseland Polen - Lorek Travel pomoże zorganizować Twoje wymarzone wakacje.


Na liście Twoich marzeń podróżniczych jest wycieczka do egzotycznych krajów? Pragniesz jechać odpocząć i opalić się na słońcu, a może przeżyć niesamowitą survivalową przygodę? Zdecyduj się na współpracę ze sprawdzony biurem podróży a w pełni skupić się na ciekawych doświadczeniach, wypoczynku i zwiedzaniu kraju!

W pobliskim Schwedt od wielu lat funkcjonuje polsko - niemieckie biuro podróży Reiseland Polen - Lorek Travel, które prowadzi polsko - niemieckie małżeństwo. 

- Od wielu lat z naszych usług korzystają klienci z polski, głównie z Chojny, Gryfina czy Szczecina. W naszej ofercie znajdują się wycieczki i podróże w każde miejsce na świecie - mówi nam Piotr Lorek, właściciel biura podróży. 

Biuro Lorek Travel - Reiseland Polen znajduje się w Schwedt na ulicy Bootsweg 4. Oferuje polsko języczną obsługę klienta. Z biurem można się skontaktować pod nr tel. +49 33 32 517 795 (po niemiecku) lub 505 615 559 (język polski) lub poprzez e-mail: kontakt@lorektravel.de. 
Biuro jest otwarte w poniedziałek, środę i piątek od 9:30 do 16:00, we wtorek i czwartek 11:30 - 18:00. Na prośbę klienta umawiamy się również poza godzinami pracy biura.


Jeśli chcesz, aby Twoja wyprawa była niezapomniana, zdecyduj się na współpracę z biurem podróży, które cieszy się dobrą renomą. Współpracujemy z najlepszymi i najbezpieczniejszymi touroperatorami w Niemczech. Biuro podróży ze Schwedt to zespół, który z pasją i zaangażowaniem doradza i organizuje wycieczki dla turystów w najciekawsze miejsca świata od 1992 roku. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza