Takiego miejsca w naszym regionie nie było! Poznajcie "Od stóp do głów" - raj dla Waszego ciała!


To prawdopodobnie jedyny salon urody z taką bogatą ofertą. W Gryfinie powstał salon piękności "Od stóp do głów". Joanna Andrzejewska oraz Justyna Sozańska doskonale zadbają o Wasze ciało i komfort.

To przede wszystkim raj dla kobiet, ale z oferty salonu coraz częściej korzystają również panowie. W gryfińskim salonie znalazły się nowoczesne urządzenia służące do zabiegów odchudzających, niwelujących cellulit i tłuszcz, ale również budujące tutaj mięśnie i wymodelujecie sylwetkę.

Botoks? Poznaj nową, lepszą metodę!

To jedyny salon w regionie, który posiada maszynę Innari, to alternatywa dla botoksu. Działanie fali radiowej bipolarnej oraz monopolarnej sprawia, że włókna kolagenowe ulegają przebudowie, skóra już po jednym zabiegu jest bardziej napięta, wygładzona. Możesz uzyskać efekt nici liftingujących bez naruszania struktury skóry, bez nakłuć, w przyjemnej atmosferze Instytutu Hialuron.

Bogata oferta dla Pań i Panów

W salonie znajdującym się na ulicy Armii Krajowej 6 w Gryfinie (za strażą pożarną, przed przejazdem kolejowym) zainstalowano aż sześć nowoczesnych maszyn. Ich opisy prezentujemy poniżej. 

W "Od stóp do głów" zadbają również o Twoje paznokcie. Można skorzystać z możliwości usunięcia tatuażu lub makijażu permanentnego czy depilacji laserem. 

Od Stóp do Głów
ul. Armii Krajowej 6, Gryfino
tel. 510 910 510  / tel. 503 877 175
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza