UKS-T Victoria Chojna rozegrała kolejne mecze w III lidze tenisa stołowego [foto]


W sobotę i niedzielę 24 i 25 lutego, UKS-T Victoria Chojna rozegrała kolejne mecze w III lidze tenisa stołowego. Przeciwnikami zespołu były drużyny, które zajmowały odpowiednio 4. oraz 3. miejsce w ligowej tabeli.

W sobotnie przedpołudnie przeciwnikiem chojeńskiego zespołu była drużyna SMTS Bez Spiny Szczecin. Po zaciętym meczu Victoria musiała uznać wyższość drużyny przyjezdnej przegrywając ostatecznie 6:12. 

W kolejnym weekendowym spotkaniu rozegranym w niedzielę, Victoria podejmowała we własnej hali zespół Gryffins Spin Szczecin. Mecz był bardzo emocjonujący, po rozegraniu dwunastu pojedynków Victoria remisowała z drużyną gości 6:6. Wynik był sprawą otwartą i o końcowym wyniku zadecydowały ostatnie pojedynki niedzielnego meczu. Niestety z sześciu rozegranych partii Victoria odniosła tylko jedno zwycięstwo przegrywając całe spotkanie 7:11. 

Drużyna Victorii w sobotnio-niedzielnych meczach wystąpiła w następującym składzie: Robert Bałachowski, Maciej Stadnik, Michał Olejnik, Adrian Trzópek. Skład uzupełnili Mikołaj Jachowicz oraz Tomasz Bałachowski. 

Po dwóch weekendowych meczach Victoria spadła z drugiego na trzecie miejsce w tabeli III ligi grupy zachodniej. Liderem pozostaje I KS ATS Stargard.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza