Gromee pierwszą gwiazdą Dni Gryfina 2024


Jeden z najpopularniejszych DJ i producentów muzycznych Gromee wystąpi podczas tegorocznej edycji Dni Gryfina. Koncert zaplanowano na 2 maja.

Dni Gryfina to jedna z największych imprez plenerowych na Pomorzu Zachodnim. Odbywać się będzie od 1 do 3 maja 2024. Będzie to już 26 edycja imprezy. W roku ubiegłym, na 25-leciu bawiła się rekordowa liczba uczestników a lista wykonawców była imponująca.

Tegoroczna edycja również będzie szczególna, bo Gryfino obchodzi właśnie 770-lecie nadania praw miejskich. Główne wydarzenia odbywać się będą na Nabrzeżu Miejskim nad rzeką Odrą, gdzie stanie cena plenerowa. W programie m.in. występy gwiazd polskiej sceny muzycznej i lokalnych artystów a także zawody sportowe.

Pierwszą gwiazdą, jaka zawita na gryfińską majówkę będzie Gromee, jeden z najpopularniejszych DJ i producentów muzycznych w Polsce. Tworzy głównie muzykę dance, pop, house i EDM, współpracuje z największymi studiami na świecie, a w jego projektach śpiewało wielu wybitnych artystów.

Na koncertach Gromeego można poczuć się jak w najlepszych klubach Europy i usłyszeć największe światowe hity w starannie wyselekcjonowanych remixach, przy których bawi się publiczność na całym świecie, oraz numery samego artysty. Najbardziej znane utwory wykonawcy to m.in. „Follow You” (gościnie WurlD ), „Runaway” (gościnnie Mahan Moin), „Fearless” (gościnnie May-Britt Scheffer) czy nagrany z Golec uOrkiestrą „Górą Ty”.

Gromee z piosenką „Light me up” reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2018 roku w Lizbonie.

Twórca wystąpi podczas Dni Gryfina 2 maja.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza