Guzowianki i zespół "Daj To Głośniej" wystąpią w Gryfinie na wielkanocnym jarmarku [program] [video]


Gmina Gryfino zaprasza na Jarmark Wielkanocny 2024, który odbędzie się 23 marca, w sobotę na Placu Księcia Barnima I w Gryfinie.

O 11:30 organizatorzy zapraszają na poszukiwania zająca w Parku Miejskim im. Stanisławy Siarkiewicz w Gryfinie. Jarmark rozpocznie się o godzinie 12:00. W programie występy kapel ludowych, lokalnych twórców, warsztaty i konkursy dla dzieci, stoiska handlowe z wyrobami regionalnymi, rękodziełem oraz inne atrakcje. Muzycznymi gwiazdami wieczoru będą "Guzowianki" i "Daj to głośniej"!

Program:
godz. 11:30 zabawa w Parku Miejskim im. Stanisławy Siarkiewicz "Zając tu był"
godz. 12:00 rozpoczęcie jarmarku - Plac Księcia Barnima I
Konkurs na najładniejszą palmę wielkanocną
Występy kapel ludowych i lokalnych twórców
stoiska handlowe z wyrobami regionalnymi
Warsztaty dla dzieci
Kulinarne niespodzianki
Konkurs wielkanocny wielopokoleniowy "Dekoracja, która ozdobi Twój dom"
godz. 15:00 Koncert Guzowianki
godz. 16:30 Koncert zespołu "Daj to Głośniej"


Guzowianki to młodzieżowy Zespół Ludowy „Guzowianki” powstał w 2014 r. i składa się głównie z uczniów oraz absolwentów Publicznej Szkoły Podstawowej w Guzowie. Zespół stworzył hit inspirowany nutą levan polka.
Grupa bije rekordy popularności. Jej wersja piosenki „Czerwone Jagody” osiągnęła pierwszy milion wyświetleń w serwisie YouTube.
Daj to Głośniej to zespół w krótkim czasie zdobył to, czego wielu artystom nie udaje się osiągnąć, pomimo wieloletniej działalności w branży muzycznej. Okrzyknięci najgłośniejszym debiutem 2019 roku wdarli się szturmem na listy przebojów. Pierwsza piosenka zespołu zatytułowana „Mama ostrzegała” bije rekordy w sieci zbliżając się do 200 000 000 wyświetleń na YouTube
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza