Jeśli lubicie wieczory spędzane w towarzystwie Bridget Jones, powinniście poznać Lily! | Premiera książki „Lily przez igrek” Aleksandry Szoki-Cywińskiej, autorki powiązanej z Osinowem Dolnym


Lily, charyzmatyczna studentka filologii angielskiej ma w głowie dwie rzeczy – kulinaria i studia. Kiedy spóźnia się na pociąg do Poznania, jej życie nieoczekiwanie zmienia trajektorię. 
Lily Sabat to wolna z wyboru, nieco roztrzepana studentka ostatniego roku filologii angielskiej. Jako pasjonatka kulinariów walczy o swobodę życia bez diet, za to z pełnym prawem do czerpania radości z jedzenia. Po rozpadzie kilkuletniego związku z nieuleczalnym maminsynkiem ponad wszystko ceni sobie niezależność i ignoruje wysiłki koleżanek, które za punkt honoru postawiły sobie znalezienie pasującej do niej połówki. Lily ma teraz ważniejsze sprawy na głowie: wymyślenie oryginalnego pomysłu na życie po skończeniu studiów. Gdy pewnego dnia spóźnia się na pociąg do Poznania, nie wie jeszcze, że to niefortunne zdarzenie będzie początkiem niezwykłej drogi łączącej jej dwie miłości: język angielski i kulinaria. A może przyniesie znacznie więcej?

Ciekawe, jak się teraz dostanę do Poznania? Kolejny pociąg jest pewnie za trzy godziny przeklęłam w duchu i ruszyłam, ciągnąc za sobą walizkę przyprószoną okruchami nadziei. – Dzień dobry, przepraszam, kiedy jest następny pociąg do Poznania? – zapytałam, schylając się do małego okienka kasy. – To nie informacja. – Usłyszałam za plecami. Bridget Jones? Nie, to Lily! 

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://tiny.pl/dmw9c
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza