Kompletnie pijany kandydat na radnego spowodował kolizję i próbował uciec z miejsca zdarzenia.Około 45-letni mężczyzna doprowadził do kolizji. Jadąc autem marki BMW uderzył w zaparkowanego busa, jak się okazało, kierowca był kompletnie pijany, to jeden z kandydatów na radnego.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (z 23 na 24 marca) przy ulicy Sienkiewicza w Gryfinie. Według relacji świadków do których dotarli dziennikarze Gazety Gryfińskiej, wynika, że sprawca próbował uciekać z miejsca zdarzenia. 

Na informację, która krąży od kilku godzina na Facebooku zareagowały już komitety wyborcze. 

- W związku z zapytaniami informuję, że zatrzymany kandydat nie należy do komitetu KKW Koalicja Obywatelska a wszelkie pytania powinny być kierowane do odpowiednich służb. W tej sytuacji stanowisko może być jedno: stop alkoholowi za kierownicą. Dbajcie o siebie i uważajcie na drogach - napisała Magdalena Pieczyńska. 

W podobny tonie oświadczenie umieścił komitet KWW Mieczysława Sawaryna. Nie jest to również żaden z kandydatów Inicjatywy Samorządowej i Trzeciej Drogi - PSL i Polski 2050 Szymona Hołowni. 

Według naszych informacji, to kandydat na radnego do Rady Powiatu z nowego komitetu, który pierwszy raz startuje w wyborach w naszym regionie. Wysłaliśmy już pytania w tej sprawie. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza