List do redakcji: Czy przez prokuratorów będą badane też cedyńskie wątki działalności Funduszu Sprawiedliwości?

Od samego rana, w całej Polsce, rozpoczęły się przeszukania w domach i biurach działaczy Suwerennej Polski. Zespół prokuratorów bada wątki nieprawidłowości rozdysponowania ogromnych kwot z Funduszu Sprawiedliwości. Zatrzymano dotychczas cztery osoby. Przeszukanie dotyczy również znanego w naszym regionie posła Solidarnej Polski Dariusza Mateckiego, który był częstym gościem imprez organizowanych w Cedyni.

Czy przez prokuratorów będą badane też cedyńskie wątki działalności Posła? Czy te bliskie relacje ustępującej władzy z podejrzanymi politykami prawicy nie będą przeszkodą dla Cedyni w najbliższym czasie. Chyba nie chcielibyśmy, by ktoś tak Cedynię kojarzył, a zdjęcia mówią same za siebie.

W upływającej kadencji ustępująca władza bardzo aktywnie włączyła się w promowanie polityków Zjednoczonej Prawicy. Burmistrzowie i wójtowie sąsiednich gmin potrafili zachować w tym rozsądek i umiar. Czy takie jednoznaczne polityczne określenie się powinno mieć miejsce w samorządzie? Przecież w gminie mieszkają ludzie o różnych poglądach. Mówimy stanowcze NIE politykierstwu w Cedyni.

Na zdj. Poseł Dariusz Matecki podczas imprezy w Cedyni.

Imię i nazwisko do wiadomości redakcji
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza