Małgorzata Ostrowska gwiazdą Dni Gryfina


Małgorzata Ostrowska, jedna z najbardziej oryginalnych i wszechstronnych polskich wokalistek wystąpi 2 maja podczas Dni Gryfina 2024.

Niekwestionowana ikona polskiego rocka, artystka o potężnym, charakterystycznym głosie, znana z grupy Lombard, od ponad dwudziestu lat doskonale radzi sobie solo. W swoim dorobku ma wiele przebojów, zarówno z okresu współpracy Lombardem: "Szklana pogoda", "Gołębi puch", "Adriatyk, ocean gorący", "Mister of America", "Mam dość", "Taniec pingwina na szkle", jak i solowych: "Rzeka we mnie", "Słowa", "Lawa", "Szpilki" i kultowa "Meluzyna".

Małgorzata Ostrowska otrzymała Bursztynowego Słowika za całokształt działalności artystycznej podczas festiwalu w Sopocie, odsłoniła swoją gwiazdę w Alei Gwiazd polskiej piosenki w Opolu, a podczas jubileuszowego 50. festiwalu otrzymała tytuł „Ikony Festiwalu Opolskiego”.

W roku 2021 Małgorzata Ostrowska obchodzi 40-lecie pracy artystycznej.

DNI GRYFINA to jedna z największych imprez plenerowych na Pomorzu Zachodnim. Odbywać się będzie od 1 do 3 maja 2024. Będzie to już 26. edycja imprezy.

Główne wydarzenia odbywać się będą na Nabrzeżu Miejskim nad rzeką Odrą, gdzie stanie cena plenerowa. W programie m.in. występy gwiazd polskiej sceny muzycznej i lokalnych artystów a także zawody sportowe.

Program wydarzenia odsłaniamy stopniowo. Co kilka dni zdradzamy kolejnego wykonawcę, jaki zawita na gryfińską majówkę.

Do tej pory w lineupie znaleźli się: jeden z najpopularniejszych DJ i producentów muzycznych w Polsce - GROMEE, uwielbiany przez młodą widownię francusko-polski projekt BEMY oraz MR. POLSKA - jeden z najbardziej intrygujących twórców muzyki klubowej i hip hop w Europie.

Kolejne ogłoszenia artystów, którzy pojawia się na scenie podczas DNI GRYFINA 2024, już wkrótce w mediach społecznościowych
przydatne linki: http://dnigryfina.pl

Muzyczne propozycje zaplanowaliśmy na dni 1 i 2 maja 2024. Trzeci dzień majówki to emocje sportowe.

Na 26. edycję Dni Gryfina zapraszają Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino oraz Gryfiński Dom Kultury.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza