Mieszkańcy skorzystali dwa razy na zabezpieczeniu zdrowotnym i nowych drogach Godków i Wisław [video]


Z sołtysem Godkowa Wsi, radnym gminnym Chojna Michałem Burakiem spotkali się starosta Wojciech Konarski i radny Jarosław Przygoda. Starosta przekazał informację o realizacji kolejnej inwestycji drogowej Godków Osiedle od przejazdu do Godkowa Wsi oraz drogi do Wisławia gmina Moryń. 

Nowe ciągi drogowe będą budowane przy finansowaniu z Polskiego ładu dla PGR. Pan Michał Burak wieloletni radny w tych wyborach samorządowych już nie kandyduje ale może z satysfakcją powiedzieć że swoją misję ukończył trwałym sukcesem i z dumą będzie patrzył jak buduje się droga.


Wniosek złożony na te drogi dostał dodatkowe wsparcie od ówczesnych decydentów dzięki determinacji starosty w uruchomieniu punktu świątecznej nocnej pomocy. Dla przypomnienia szpital w Dębnie zaprzestał prowadzenia w Chojne zabezpieczenia zdrowotnego mieszkańców a utworzył trzy w Powiecie Myśliborskiego dzięki współpracy z Burmistrzem Myślibórz. Przez dłuży czas mieszkańcy Chojny południa powiatu pozostawali bez opieki świątecznej nocnej w lokalizacji Chojny.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza