Paweł Sławiński - kandydat do Rady Powiatu w Gryfinie.Nazywam się Paweł Sławiński, od urodzenia jestem mieszkańcem gminy Chojna. Jestem przedsiębiorcą i strażakiem. Moja mała ojczyzna jest dla mnie ważna. Tu mieszkam, tu pracuje... tu stawiałem swoje pierwsze kroki w biznesie. 

Silny region to zadowoleni mieszkańcy. Chcę pracować dla lepszej przyszłości powiatu gryfińskiego. Moje priorytety to lepsze drogi, zwiększenie bezpieczeństwa regionu, inwestycje w szpital, służbę zdrowia i straż pożarną. Rozwój przedsiębiorczości i turystyki. Poprawa jakości życia osób niepełnosprawnych. Wsparcie stowarzyszeń, organizacji i inicjatyw mieszkańców. Ulepszenie oferty edukacyjnej i rozbudowa infrastruktury sportowej. 


W latach 2014 - 2018 pełniłem funkcję radnego Rady Powiatu w Gryfinie. Udało się wtedy wiele zrobić, rozpoczęliśmy między innymi budowę nowego szpitala w Gryfinie, zmieniliśmy centrum Chojny przeprowadzając gruntowny remont dróg, ulic i chodników, uruchomiliśmy Zakład Aktywności Zawodowej gdzie prace znalazły osoby niepełnosprawne. Systematycznie remontowaliśmy drogi powiatowe, inwestowaliśmy w infrastrukturę sportową i szkolną...

Przez całą kadencję byłem dostępny dla mieszkańców, reagowałem na Wasze wiadomości, uwagi i prośby. Brałem udział w wydarzeniach i inicjatywach, które były ważne dla społeczności.


Ukończyłem studia magisterskie na kierunku zarządzanie w administracji, licencjackie na kierunku Psychologia w Biznesie oraz podyplomowe na kierunku Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Od ponad 15 lat prowadzę własną działalność gospodarczą. 


Prywatnie jestem wielkim miłośnikiem sportu, gram w klubie piłkarskim Sekwoja Brwice, uprawiam kolarstwo, wspinaczkę oraz biegam. Jestem wielkim miłośnikiem gór i dobrej książki. Od wielu lat działam jako strażak w Ochotniczej Staży Pożarnej w Chojnie, jestem również strażakiem zawodowym. 


Od jakiegoś czasu działam w stowarzyszeniu Polska 2050 Szymona Hołowni. Będzie dla mnie ogromnym zaszczytem móc ponownie reprezentować mieszkańców gmin Chojna, Trzcińsko Zdrój i Cedynia.


Zapraszam na wybory 7 kwietnia. 


Materiał wyborczy KWW Trzecia Droga PSL - Polska 2050 Szymona Hołowni. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza