Rafał Guga kandydatem na burmistrza Gryfina


Odbyła się inauguracja wyborcza KW Koalicja Samorządowa OK Samorząd. Zostali zaprezentowani kandydaci do Rady Miejskiej w Gryfinie oraz do Rady Powiatu Gryfińskiego. Wiadomo już, że o funkcję burmistrza Gryfina powalczy Rafał Guga, dotychczasowy przewodniczący Rady Miejskiej.

Rafał Guga ogłosił swój start w wyborach na urząd burmistrza Gryfina. Lokalny lider KW Koalicja Samorządowa OK Samorząd poinformował, że zostały zarejestrowane już listy do Rady Miejskiej w Gryfinie, jak również do Rady Powiatu. Rafał Guga to lokalny aktywista, na co dzień pracuje jako nauczyciel, to również doświadczony samorządowiec, który od wielu kadencji reprezentuje mieszkańców w Radzie Miasta.

- Nasze hasło wyborcze, to „Daleko od polityki, blisko mieszkańców. Właśnie my chcemy przywrócić samorząd mieszkańcom. Oddać go tym, którzy na to zasługują, którzy codziennie na niego płacą i ciężko pracują – mówi Rafał Guga. - Nadchodzi wiosna. Wszystko zaczyna budzić się do życia. Jest to najwyższy czas, żeby gmina Gryfino wreszcie zaczęła rozkwitać. Przedstawiam państwu, najlepszy zespół na świecie. Osoby aktywne, mądre, chętne do pracy. Fachowcy w wielu dziedzinach. Są to ludzie, którzy ciągle pomagają innym. To jest sens ich życia. Teraz będą mogli służyć mieszkańcom w samorządzie. Niedawno Gryfino obchodziło 770 urodziny. Życzę wszystkim mieszkańcom, by teraz nastał najlepszy czas w historii naszej gminy. Czas rozwoju – dodaje.

Wśród kandydatów do Rady Miasta z ramienia Koalicji Samorzadowej są m.in. Jacek Warda (prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Regalica), Ireneusz Sochaj (pracownik biblioteki, były radny Gminy Gryfino), Waldemar Howil (nauczyciel), Agnieszka Hajduk-Misiak (nauczycielka), Monika Gatkowska (wolontariuszka na rzecz zwierząt, współorganizatorka Balu dla Zwierzaków), Przemysław Urbański (przedsiębiorca gryfiński), czy też Katarzyna Krzyżanowska - pracownica PUK, córka byłego burmistrza, Henryka Piłata.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza