Rusza budowa drugiego etapu Osiedla Park Wilsona [foto]


31 kolejnych mieszkań od 33 do 56 mkw. oraz 3 lokale użytkowe powstanie niebawem przy ul. Wilsona 19 w Chojnie. Wspomniane osiedle powstaje u zbiegu ulic Dworcowej i Wilsona. Właśnie rusza drugi etap tej inwestycji. Jej pierwsza część została oddana do użytku we wrześniu 2023 roku.

W nowym etapie inwestor zaplanował 31 mieszkań o powierzchni od 33 do 56 mkw. - od kawalerek po mieszkania z trzema, a nawet pięcioma pokojami. Wszystkie posiadają tarasy od 10 do kilkunastu merów kwadratowych. Lokale użytkowe zaplanowane na parterze od ul. Wilsona posiadają od 47 do 84 mkw. Cały blok ma być gotowy na przełomie pierwszego i drugiego kwartału przyszłego roku.

Mieszkania oferowane są w stanie deweloperskim. Ich ceny wahają się od 7,7 tys. do 8 tys. zł za mkw. w zależności od wielkości i kondygnacji. Nowością jest wykończenie pod klucz. Jeśli klient wolałby kupić lokal w takim standardzie, może podjąć negocjacje z deweloperem. W trakcie rozmowy z biurem dewelopera dowiedzieliśmy się, że przy zakupie dwóch lub trzech mieszkań inwestor przewidział wysokie rabaty. Dla wszystkich klientów, którzy już zarezerwowali mieszkania i tych nowych, którzy uczynią to do 15 kwietnia deweloper ufundował 3 Vouchery do salonów IKEA oraz AGATA Meble, które trafią do zwycięzców w drodze losowania, które odbędzie się w siedzibie naszej redakcji. Szczęśliwcy mogę liczyć na 10 000 zł, 8 000 zł i 6 000 zł. Regulamin konkursu dostępny w siedzibie naszej redakcji oraz biurze dewelopera.

Dla zainteresowanych zakupem nieruchomości oraz wzięciem udziału w konkursie informujemy, że przedsprzedaż już się rozpoczęła, a lista aktualnych i jeszcze dostępnych mieszkań znajduje się na stronie parkwilsona.pl. Rezerwacji można dokonywać drogą elektroniczną pisząc na adres: sprzedaz@parkwilsona.pl lub dzwoniąc pod numer +48 509 279 279.

Całe Osiedle Park Wilsona w Chojnie zaprojektowali architekci ze Szczecina z Pracowni Projektowej FORMAT - Jadwiga i Grzegorz Zielińscy.

Zdjęcia mieszkania w stanie deweloperskim. 

Zdjęcia mieszkania w stanie "pod klucz".


Części wspólne budynku

Oddany do użytku budynek przy Wilsona 17 posiada windę marki KONE, niezależną kotłownię z systemem DeDietrich, która zasila mieszkania w ciepłą wodę oraz ogrzewanie. System telewizji naziemnej i satelitarnej oraz światłowód w każdym mieszkaniu. Teren wokół oraz części wspólne zabezpiecza przez 24 godziny monitoring.

Inwestorem całego projektu jest spółka Park Wilsona Inwestycje z siedzibą w Chojnie.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza