Zdjęcia do kampanii wyborczej - Twój klucz do zwycięstwa.Wybory to moment, kiedy musisz przekazać swoją misję w najbardziej bezpośredni sposób. Co chcesz zrobić dla swojej społeczności, jakie są Twoje priorytety? Niezbędne do Twojej kampanii będzie profesjonalne zdjęcie, które będzie mógł użyć w materiałach wyborczych - ulotkach, plakatach, banerach czy social mediach. 

W polityce wiele się zmienia na przestrzeni lat, ale jedno pozostaje niezmienne: ludzie głosują nie tylko sercem lub rozumem, ale też oczami. Kiepskie zdjęcie do kampanii wyborczej może zaprzepaścić szansę na wygraną. Z drugiej strony, dobry portret może sprawić, że niezdecydowani wyborcy wybiorą właśnie Ciebie. Żeby tak się stało, fotografia wyborcza powinna spełniać kilka zasad, a przede wszystkim budować pozytywne skojarzenia.

Warto więc skorzystać z usług profesjonalnego studia fotograficznego. Foto Studio AD z Chojny od blisko 35 lat profesjonalnie zajmuje się fotografią. Zakład fotograficzny znajduje się w Chojnie przy ulicy Władysława Jagiełły 28 (obok ratusza). 

Ze względu na duże zainteresowanie ofertą, polecamy umówienie się na sesję telefonicznie - tel.  691 460 190. 

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza